Nasze przedszkole prowadzi obowiązkowe przygotowanie przedszkolne dla dzieci pięcioletnich oraz sześcioletnich,tak zwaną ,,zerówkę".

W naszej placówce czeka na Państwa dzieci wiele korzyści. Przede wszystkim zapewniamy dziecku bezstresowe przygotowanie do wejścia w środowisko szkolne poprzez odpowiedni program zatwierdzony przez MEN i wzbogacony o autorskie programy naszych nauczycieli. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, miłą atmosferę, różne zajęcia, gry i zabawy edukacyjne oraz zajęcia dodatkowe prowadzone przez fachową kadrę pedagogiczną.

Zapewniamy również całodzienną opiekę wraz z wyżywieniem oraz dodatkowe zajęcia, które odbywają się na miejscu i nie wymagają dodatkowego dowożenia dzieci w inne miejsca w godzinach po pracy. Dodatkowo dzieci mogą korzystać z zajęć reedukacyjnych, indywidualnych terapii pedagogicznych, opieki psychologa.

Dbamy o to aby każde dziecko, które ukończy nasze przedszkole, wkroczyło w świat szkolnych trosk i obowiązków z pożyteczną wiedzą i uśmiechem na buzi, pełne wiary w siebie i własne możliwości.

Wirtualny spacer:

Galeria:

Dane kontaktowe:

Malinowe Przedszkole

ul. Płochocińska 84B

03-044 Warszawa

tel: 22 499 90 70

info@malinoweprzedszkole.pl

Nasza placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:00.

Przedszkole i żłobek prowadzą zapisy dzieci przez cały rok aż do wyczerpania miejsc.

Zapisy

f   Przedszkole w Warszawie

f   Przedszkole w Wyszkowie

f   Przedszkole w Pułtusku

 

 

Znajdź nas na mapie