Zajęcia Językowe „BABY LINGUA” zostały stworzone z myślą o dzieciach najmłodszych, już od 1,5 roku życia. Ponieważ każde z nich jest wyjątkowe - nie stosujemy jednej konkretnej metody nauczania – bo co sprawdza się u jednych, nie zawsze sprawdzi się u innych – łączymy kilka sprawdzonych metod, aby zajęcia były ciekawe i skuteczne.

Jedną z podstawowych jest metoda TPR (Total Physical Response) czyli metoda reagowania całym ciałem, która zwraca uwagę na rozwój umiejętności słuchania i rozumienie języka adresowanego do dziecka. Inne stosowane metody to metoda pedagogiki zabawy, metoda naturalna – prowadzenie zajęć wyłącznie po angielsku, metoda learning by doing – wykorzystywanie zdolności artystycznych dzieci, a także elementy dramy.

Nauka z KidsCompany to przede wszystkim przyjemność – uczymy przez gry i zabawy, zajęcia są dynamiczne, tempo zajęć zmienne, gry statyczne, przeplatają się z piosenkami i aktywnościami ruchowymi, dzięki czemu dziecko nie ma czasu na nudę. W ramach zajęć organizujemy również festiwal piosenki „Słuchowisko”, comiesięczny cykl zajęć „Close to England” poświęcony kulturze i obyczajom Wielkiej Brytanii, przedstawienie „Małe Formy Teatralne”, przygody z bajkami „Fairy Tale Adventure”, a także dzień brytyjski.

Nad prawidłową realizacją programu, a także najwyższą jakością naszych zajęć czuwają metodycy szkoły KidsCompany.

Wirtualny spacer:

Galeria:

Dane kontaktowe:

Malinowe Przedszkole

ul. Płochocińska 84B

info@malinoweprzedszkole.pl

Nasza placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:00.

Przedszkole i żłobek prowadzą zapisy dzieci przez cały rok aż do wyczerpania miejsc.

f   Przedszkole w Warszawie

f   Przedszkole w Wyszkowie