Akademia Dobrych Manier w Malinowym Przedszkolu – już od listopada w czesnym

Od listopada w naszym przedszkolu zajęcia będzie prowadziła Pani profesor Grzecznosława Dobrzewychowana. Pani prof. to ekspert w dziedzinie dobrych manier. Jest profesorem Akademii Dobrych Manier w Malinowym Przedszkolu i przygotowała na najbliższe miesiące ciekawe zajęcia podczas których nasze przedszkolaki (studenci) dowiedzą się m. in. jak:
się zachowywać, jak zachowywać się przy stole, jak przyjmować gości, jak samemu być gościem, jak się ubierać na różne okazje, jak zachowywać się w miejscach publicznych ( na poczcie, u lekarza, w teatrze itp. ) czy środkach transportu publicznego itp.

Każdy student Akademii Dobrych Manier Malinowego Przedszkola otrzyma indeks a wy Szanowni Rodzice będziecie na bieżąco obserwować efekty nauki w naszej Akademii.

,,Savoir-vivre – Etykieta Dobrych Manier Przedszkolaka” to nasz autorski program.

Założeniem programu jest kształtowanie postawy kulturalnego stylu bycia w różnych sytuacjach. Dzięki zdobytej podczas zajęć wiedzy dzieci powinny z większym szacunkiem traktować siebie i innych, co będzie szansą na budowanie właściwych relacji między dziećmi.

Wirtualny spacer:

Galeria:

Dane kontaktowe:

Malinowe Przedszkole

ul. Płochocińska 84B

03-044 Warszawa

tel: 22 499 90 70

info@malinoweprzedszkole.pl

Nasza placówka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:00.

Przedszkole i żłobek prowadzą zapisy dzieci przez cały rok aż do wyczerpania miejsc.

Zapisy

f   Przedszkole w Warszawie

f   Przedszkole w Wyszkowie

f   Przedszkole w Pułtusku

 

 

Znajdź nas na mapie